Bugyik calvin klein

Őszi vásár és karácsonyi készülődés a Designer Outlet-ben

Frissítve: 2010. nov. 12., 14:12 | Megtekintve: 4418

Egész novemberben leárazással várunk a Designer Outlet-ben a Mammutnál! 20% kedvezmény az őszi darabokra, a legjobb designer márkákból válogathatsz! Már gondolunk a karácsonyra is: ajándékozz Victoria's Secret kozmetikumokat!

Nézz be a Designer Outletbe, ahol a legmenőbb amerikai és olasz márkák kaphatók. Az őszi kollekció egyes darabjait most 20% engedménnyel árusítjuk november végéig. Decembertől vadonatúj árukészlet és újabb fantasztikus akciók várhatók!

Guess kabát: 32.900,-

Olvass tovább »



Készülj fel az őszre!

Frissítve: 2010. aug. 18., 05:00 | Megtekintve: 4991

Megérkeztek a Designer Outlet-be az őszi újdonságok. Nézz be minél hamarabb, hiszen még tart az 50%-os akció is, a készlet erejéig!

Már meg is érkeztek a legtrendibb őszi darabok, melyek nélkülözhetetlenek a hűvösebb napokon. A Designer Outlet nyári akciója is folytatódik, -50%, amíg a készlet tart!

Olvass tovább »